Union Kosova Kosova e Bashkuar
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Thenia :

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 5
Join date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Thenia :   Wed Mar 05, 2008 2:55 am

1. Duhet tė krijohen tek profili juaj, dhe jo tė shtohen manualidht nė tekst.
2. Nuk duhet tė pėrmbajnė asnjė foto tė madhe, lejohet vetė vendosja e fotos me madhėsi tė vogėl.
3. Nuk duhet tė pėrfshijnė ēmime, oferta, detaje apo reklamim tė produktit tuaj.
4. Mund tė pėrmbaj maximumi deri nė 2 smilies ose njė smiley tė animuar.
5. Mund tė ketė dy link tė klikueshėm. URL's or mailto:
6. Mund tė pėrfshijė tė gjitha ngjyrat e mundshme.
7. Fonti maximal nuk mund tė tejkalojė atė normal.
8. Firma juaj ėshtė e juaja, nuk ėshtė pėr t’u s hitur ose pėr t’u dhėnė me qira.
9. Ndalohet pėrdorimi i firmės ose avatrėve ofendues.
10. Rezervojmė tė drejtėn t’ju kėrkojmė tė ndryshoni dhe/ose tė hiqni firmėn tuaj ose avatar nė ēdo moment, pėr ēfarėdo lloj arėsyeje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://unionkosova.albanianforum.net
PaJaziTNumri i postimeve : 2
Join date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Thenia :   Wed Mar 05, 2008 2:43 pm

Pajtohem me ty bro Wink ishalla na shkon mir forumi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Thenia :
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
We Stand By You :: Rregullat e Forumit-
Kėrce tek: