Union Kosova Kosova e Bashkuar
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rregullat e Forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 5
Join date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Rregullat e Forumit   Wed Mar 05, 2008 2:56 am

1:Qe te jeni anetar i forumit duhet te regjistroheni
2:Nuk guxoni te perforni fjale fyese per anetaret e forumit
3:Mund te regjistroheni vetem nje here me te njejtin user
4:Para se te postoni postimin shikoni mos eshte i postuar i njejti postim
5:Nuk guxoni te postoni clipe Erotike
6:Postimet dhe informacionet te jene sa me te qarta dhe sa me te shkurta
7:Ju mund te kerkoni ndihme nga anetaret e tjere te forumit
8:Kur kerkoni ndihm informacioni te jete sa me i hollesishem
9:Mundesisht postimet te jene ne gjuhen shqipe
10:Ju lutem postimet e juaja te jene ne temen qe i perket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://unionkosova.albanianforum.net
 
Rregullat e Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
We Stand By You :: Rregullat e Forumit-
Kėrce tek: