Union Kosova Kosova e Bashkuar
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Dergo Sms Falas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 5
Join date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Dergo Sms Falas   Wed Mar 05, 2008 2:58 amNga Speedyshare

http://www.speedyshare.com/455689679.html
Nga Rapidshare

rapidshare.com Sms_Free_nga_Yahoo_Widgets.rar.html
Si Ta Perdorim:

1.Hapi Filen
2.Hap Kete File widgetsus.exe dhe instalo ate
3.Pasi qe ta instalosh ate kliko ne kete file SMS.widget dhe do te hapet si ne foto nalt per te derguar sms.
4.Ndjekni fotot se si mundesh te Rigjestrohesh dhe t'ja filloni te dergoni sms.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://unionkosova.albanianforum.net
 
Dergo Sms Falas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
We Stand By You :: SmS Falas-
Kėrce tek: